Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Nová kolekce Gorenje Classico - ZSTYL.CZ

Nová kolekce Gorenje Classico

kuchyně
Nová kolekce Gorenje Classico

Kuchyně je místem, kde se v průběhu celé historie lidstva odehrávaly všechny důležité věci, místem, kde vytváříme delikátní a originální chutě našich životů. Nechte se inspirovat novou kolekcí kuchyňských spotřebičů Gorenje Classico a vyzkoušejte recept na sladký a vášnivý život.

Kuchyňské spotřebiče z nové kolekce Gorenje Classico jsou nostalgickým spojením minulosti a současnosti, vzrušující směsí klasické estetiky a modernismu, ideální volbou pro ty, kteří se obtížně rozhodují mezi tradičním a moderním stylem. Kolekci tvoří řada spotřebičů s jednotným designem: trouby, varné desky, volně stojící sporáky o šířce 50 cm nebo 60 cm a digestoře. Sdílejí několik výrazných vizuálních prvků, jako jsou například ovládací retro knoflíky, plastická rukojeť, elektronický programovatelný časový spínač a hodiny s klasickým analogovým designem. Pokročilé technologie umožňují jednoduché a funkční využití a vynikající kulinářské zážitky. Gorenje Classico je k dispozici v barvě slonové kosti a matně černé. 

Trouby 

Trouby řady Gorenje Classico se pyšní nejen bohatým, dynamickým designem s nádechem klasiky, ale také nejmodernější technologií pečení HomeMADE a vysokou energetickou účinností. Dvířka trouby jsou opatřena zdvojeným reflexním sklem, proto je vnější strana dvířek vždy chladná. Díky bezpečným a energeticky účinným dvířkům byla trouba zařazena do energetické třídy A-20 %. Na vnitřní straně dvířek trouby nejsou žádné drážky nebo hrany, takže se snadno čistí. Inovační design vnitřku trouby s chytře umístěným topným tělesem PerfectGrill imituje tradiční pece na dřevo. Efektivní cirkulace horkého vzduchu vede k rovnoměrnému rozvádění tepla a k vynikajícím výsledkům pečení. Plně teleskopické vodicí lišty značně usnadňují vkládání pečicích plechů do trouby a zajišťují výborný přehled o procesu pečení. Přidejte špetku vášně a vaše jídlo bude vždy lahodné, šťavnaté a křupavé! 

Plynové varné desky 

Součástí kolekce Gorenje Classico jsou vysoce kvalitní a technologicky dokonalé plynové varné desky s propracovaným designem, s originálními, mimořádně trvanlivými a odolnými litinovými mřížkami, a krásně tvarovanými retro knoflíky pro pohodlné ovládání. Speciální rozložení hořáků ve tvaru diamantu přináší lepší přehled o procesu vaření. Dva velké silnější hořáky umístěné na levé, resp. pravé straně poskytují dostatek místa pro velké hrnce či pánve. Díky profesionálnímu plynovému hořáku s plamenem ve třech prstencích, který zahřívá pánev vyšším výkonem a zajišťuje tak lepší energetickou účinnost, připravíte jídlo za pár minut. Doplňkový jednoúčelový litinový držák pánve wok dále zvýší bezpečnost, pohodlí a účinnost při vaření.

 

Kuchyně

 

Sklokeramické varné desky

 

Rovněž sklokeramické varné desky řady Gorenje Classico se vyznačují stylovým designem a dokonalou technologií. Kromě tří topných těles hi-light jsou vybaveny plotýnkou s dvojitým kruhovým povrchem, která se může přizpůsobit hrncům a pánvím různých velikostí. Kontrolka pro každou varnou zónu zůstává rozsvícená, dokud je povrch této zóny horký. Hladký povrch varné desky se snadno čistí a zvednuté okraje zabraňují rozlití.

 

Digestoře

 

Minimalistický vzhled digestoří z kolekce Gorenje Classico je důmyslným završením celkového vzhledu kuchyně. Jemné linie a detaily ve zlatém provedení zajistí, že digestoř bude harmonicky ladit s ostatními spotřebiči této řady. Digestoře vynikají účinným a tichým chodem, kapacitou minimálně 750 m3/h poskytují optimální výkon při odstraňování pachů, vlhkosti a částeček tuků v prostoru o rozloze až 35 m2. Kovové tukové filtry v digestořích lze snadno vyjmout a umýt ručně nebo v myčce na nádobí. Kromě základní funkce odsávání vzduchu jsou digestoře vybaveny i halogenovým osvětlením sporáku, které je silnější a energeticky účinnější než běžné žárovky.


Sporáky

 

Vyberte si mezi harmonicky navrženými plynovými a elektrickými sporáky v šířce 50 nebo 60 centimetrů, které se vyznačují technologií hi-light. Novátorská technologická řešení, kombinace různých varných desek a účinná a inovační technologie trouby HomeMADE zaručují za všech okolností skvělé výsledky. Trouba je k dispozici v elektrické a plynové verzi. Užívání a ovládání sporáků je velmi jednoduché díky chytře navrženým knoflíkům, elektronickému časovému spínači s analogovým displejem a charakteristické rukojeti se speciálním reliéfem pro správné uchopení.