Otevírá se Stamichmanovo jarní království na Dolní Moravě

Dolní Morava
Otevírá se Stamichmanovo jarní království na Dolní Moravě

Vymaňte se ze zimní letargie a užijte si jarní zážitky s celou rodinou! Ve wellness hotelu Vista na Dolní Moravě v těchto dnech otevírá své království ochránce Králického Sněžníku, horský duch Stamichman. Na svoje si tupřijde každý.

Než se krajina probudí, užijí si děti nabité animační programy v teple hotelu. Jakmile ale jarní paprsky dostatečně prohřejí horské louky, vyrazí se malí průzkumníci seznámit s včelkami nebo bylinkami. Možná se tak setkají s tajemnou a krásnou vílou Mateřídouškou, která umí zajímavě vyprávět o své bylinkové zahradě a síle jedné ze svých kytiček - o mateřídoušce. Horský duch Stamichman má v zásobě jarní básničky, písničky, hádanky nebo tvoření z jarních přírodních materiálů. Každý den je v hotelu Vista nabitý hrami a poznáváním!

Ve Stamichmanově jarním království si děti vyrobí vlastní medové máslo nebo vyrazí na zábavnou poznávací stezku.

Zatímco si děti užívají radovánky na animačních programech, dospělí mají možnost ponořit se odpočinkového módu a užít wellness. Čtyři rituály se postarají o dočerpání síly a odpojení od každodenního shonu a starostí. Rituál horskými bylinami, horskou solí, medový rituál nebo rituál řeky Marahwe pomůže ukončit dlouhou zimu a objevit v sobě čerstvou energii. Kromě toho na návštěvníky čeká sauna, vířivka, bazén či fitness centrum.

Celá rodina se pak může vydat odkrývat křehkou krásu probouzející se zimní přírody.