Hvězdný sen českých teenagerek 5Angels se rozbíhá

5 Angels
Hvězdný sen českých teenagerek 5Angels se rozbíhá

Angee, Tereza, Veronika, Nikola a Vendy – to je pětice talentovaných českých zpěvaček, které dohromady tvoří skupinu 5Angels. Na domácí hudební scéně nejde ovšem o žádné nováčky. Holkám je už u nás těsno, a nyní vyráží vstříc úspěchům v hudebním světě.

Pod křídla si je vzala mezinárodní agentura CAA, které objevila fenomén současné hudební scény One Direction. 5Angels za sebou mají spolupráce s takovými hvězdami naší populární hudby, jako jsou Karel Gott nebo Michal David. Nyní k nim přidávají i některá ze zvučných jmen britské pop music. V lednu letošního roku se jim ozval producent světového formátu Denis Ingoldsby, kterému se holky natolik zalíbily, že se z nich rozhodl udělat hvězdy evropského a časem možná i světového formátu! Společně s hudebním producentem Andy Murrayem přiletěl do České republiky, aby se s 5Angels osobně seznámil. Ani na domácí půdě nenechala nadaná pětka nic náhodě a zařadila se do stáje úspěšného manažera Lumíra Matiho, který má mimo jiné v portfoliu zpěvačku Celeste Buckingam. 

Už pod taktovkou britského produkčního týmu tak vznikly první čtyři písně, které mají velký hitový potenciál. Na skladbu “World Domination“ pak vznikl velkolepý videoklip v hodnotě jeden a čtvrt milionu korun, který se točil v Londýně a nemá svou výpravou mezi našimi interprety obdoby. Kdo jiný se může pochlubit tím, že má ve svém klipu skutečný Boeing? 5Angels naposledy zabodovaly tuto neděli, kdy si zazpívaly před velkým festivalovým publikem na hlavním pódiu Sundown festivalu v britském Norwich a zazářily po boku zpěvačky Jessie J i skupiny Union J! Kromě toho v létě vystoupily na mezinárodním britském Allstars Summer festivalu v Readingu, kde jim tleskalo 15 tisíc diváků. Angličtí fanoušci se na ně ještě můžou těšit na obřím koncertě ve Wembley. Koncem roku děvčata vyráží jako předskokanky na britské turné boy bandu Union J, který se prosadil ve zpěvácké soutěži X-Factor a patří mezi největší objevy britské populární scény posledních let. Ačkoliv to není žádná novinka, být vidět v Anglii, znamená být vidět v celé hudební Evropě. 

Zdroj: SLAVICA