Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Čeká nás chladná zima. Vyberte si proto správnou zimní bundu - ZSTYL.CZ

Čeká nás chladná zima. Vyberte si proto správnou zimní bundu

zimní bunda
Čeká nás chladná zima. Vyberte si proto správnou zimní bundu

Čas letí. Léto je dávno to tam a podzim už se také pomalu chýlí ke konci. Zima se blíží neuvěřitelně velkou rychlostí. Jste na ni dobře připravena? Máte už tu správnou teplou zimní bundu? Její výběr rozhodně není radno podceňovat!

Jak vypadat dobře i v teplé zimní bundě?

Dávno jsou pryč doby, kdy účel zimního oblečení byl prostě hlavně zahřát, ať to vypadá jakkoliv. Dnes už i v zimním oblečení můžeme vypadat stylově, sexy a rozhodně můžeme zvýraznit svou ženskost. A při tom všem být ještě v pohodlí a teple. Stačí dobře vybírat.

Základem správného výběru zimní bundy je volba správné velikosti. Hned za tím bychom měly umět zvolit vhodný druh a střih bundy vzhledem k naší postavě, abychom v bundě vypadaly opravdu žensky.

Prošívaná péřovka

Prošívaná péřová bunda je asi to první, co nás napadne, když se řekne „zimní bunda“. Je totiž nejlepší. Její prostřední vrstvu totiž tvoří peří nebo prachové peří či jiná náhrada vhodná pro alergiky. Aby ale opravdu hřála, je dobré, aby vnitřní vrstvu, která se má dotýkat těla, tvořil hřejivý materiál. Většinou to bývá fleece nebo vlna. Na to si při výběru dejte opravdu pozor. Pokud bude z nějakého jiného „šusťákového“ materiálu, bude vás studit do rukou, zad či krku a úplně tak ztratí ten efekt teplé bundy.

Bunda by neměla být velká, abyste v ní nevypadala jako pytel brambor, ale ani malá, abyste se v ní mohla pohodlně pohybovat. Nezapomeňte také na to, zda pod zimní bundou chcete nosit ještě nějakou vrstvu navíc, například svetr nebo mikinu. Pak je dobré volit o trochu větší velikost. Například e-shop Bolf nabízí velký výběr zimních bund všeho druhu, ale také dobře propracovaného rádce velikostmi.

Abyste v péřovce zvýraznila svou ženskou postavu, můžete volit dlouhou bundu zúženou v pase. Klidně i s páskem. Nejen, že to dobře vypadá, ale díky své délce vás i skvěle zahřeje. V teple budou nejen vaše záda, ale i váš zadek, což jako žena jistě oceníte.
Dobře ale vypadá také krátká péřová bunda těsně po zadek. Když si k ní oblečete slim džíny a obujete kozačky, budete jednoznačně šik.

Zimní kabát

Zimní flaušový kabát rozhodně nevyšel z módy. A dle mě snad ani nikdy nevyjde. Je to prostě klasika, která vypadá naprosto dokonale elegantně a žensky. Ale ano, i tento kousek oblečení jde s módou a díky různým vychytávkám může ze zdánlivě nudné klasiky vybočovat a trochu rebelovat.

Ovšem klasika je klasika. Ať už si vyberete krátký kabát po zadek, středně dlouhý pod zadek či do půl stehen, a nebo dlouhý pod kolena, vždycky budete vypadat dobře a neuvěřitelně žensky. Stejně tak můžete vybírat zapínání na knoflíky či na zip, s páskem nebo bez. Vypasovaný nebo rovný. S límečkem, hlubokým výstřihem nebo s kapucí.

Pokud toužíte po pravé klasice, volte kabát černý, hnědý či šedý. Ten pak můžete doplnit například barevným šátkem či šálou kolem krku. Pokud chcete trochu vyniknout, doporučujeme kabát v bavě bílé, červené či hořčicové.

Počítejte ale s tím, že ve flaušovém kabátu vám nebude až takové teplo jako v zimní bundě. Je proto dobré si pod něj obléci ještě jednu vrstvu, například svetr.