Módní a lifestylová značka s.Oliver v listopadu slaví a rozdává dárky

s.Oliver
Módní a lifestylová značka s.Oliver v listopadu slaví a rozdává dárky

V prodejnách s.Oliver čeká na každého nakupujícího překvapení, variantou je i celý nákup zdarma.

Řětězec značky s.Oliver slaví 10leté působení na českém a slovenském trhu a rozdává dárky. Každý, kdo v listopadu u s.Oliver nakoupí, obdrží pozornost. U pokladny si zákazníci sami vyberou některou z dárkových krabiček, ve kterých se ukrývá řada překvapení, od slev na příští nákup přes trendy tašku či kosmetiku až po nákupy zdarma. 

Možná jste již zaznamenali prezentaci značky se sdělením 10 LET S VÁMI – MY SLAVÍME, VY ROZBALUJETE, která se na přelomu října a listopadu začala objevovat v ulicích vybraných měst či v časopisech. Informace z kampaně směřují k samotné prodejní akci. V průběhu listopadu totiž žádný zákazník, který nakoupí u s.Oliver, neodejde „s prázdnou“. Budete-li mít štěstí a vytáhnete-li si „ideální“ dárkovou krabičku, můžete daný nákup získat zcela zdarma. Dále na nakupující čeká překvapení v podobě slev různých výší i věcných předmětů (například trendy plstěné tašky či kosmetika s.Oliver). „Při rozdělování dárků samozřejmě myslíme na naše klubové zákazníky, pro které máme na třetí listopadový týden připravenu speciální věrnostní akci,“ doplňuje Petr Lubojacký z marketingu s.Oliver CZ&SK. Bližší informace o listopadových výhodách u s.Oliver získáte v každé kamenné prodejně v ČR a na Slovensku i na Facebooku s.Oliver. V závěru měsíce pak v pasážích nákupních center můžete narazit na hostesky s.Oliver, které budou hravou formou informovat o možnostech závěrečných listopadových slev. Členy klubu značka informuje prostřednictvím e-mailu.