Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Mercucio připravil pro své zákazníky skandální akci - ZSTYL.CZ

Mercucio připravil pro své zákazníky skandální akci

Mercucio
Mercucio připravil pro své zákazníky skandální akci

Mercucio šokuje. Letos už před vánocemi připravil výprodej. I muži mají své elegantní doplňky.

Módní e-shop Mercucio, který se zaměřuje na koženou módu, připravil pro své zákazníky akci. Ať už jej ovlivnil závan Vánoc, či jen chtěl mužům připomenout, že díky správně zvolené kožené aktovce či spisovce mohou vytvořit dokonalý první dojem, rozhodl se ke každé objednávce přidat sportovní tašku zdarma. Nezapomněl však také na ženy, které při objednávce v jisté finanční výši dostanou koženou kabelku zdarma. A aby toho nebylo málo, po dosažení určité celkové částky objednávky také nabízí poštovné zdarma. Pro více informací navštivte webové stránky www.for-man.cz a nechte se zlákat kvalitní módou a elegancí.

I muži mají své elegantní doplňky

Dokážete si představit svůj den v kanceláři bez kvalitní aktovky či přehledné spisovky? Chcete stále vypadat elegantně a vyhnout se přitom nutnému zlu nákupů v obchodních centrech? Představujeme vám e-shop  www.for-man.cz. Je jedním z nejžádanějších prodejců kvalitní kožené galanterie na trhu, udržuje si vysoký kvalitní standart a následuje zásadu elegance. Díky přehlednému dělení e-shopu si snadno a rychle vyberete, co potřebujete. Vyhnete se vtíravé obsluze předražených obchodů a vše realizujete z pohodlí svého domova. Nyní navíc dostanete k jakékoliv objednávce sportovní kabelu zdarma. A to není vše! Při dosažení jist&yac ute;ch hodnot nákupu můžete mít poštovné po celé České republice zdarma či koženou kabelku pro svou manželku, milenku, sestru či přítelkyni.

 

Zdroj: http://www.for-man.cz/