Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Co vše přinesl kult Star Wars dnešnímu světu - ZSTYL.CZ

Co vše přinesl kult Star Wars dnešnímu světu

Star Wars
Co vše přinesl kult Star Wars dnešnímu světu

Vše začalo roku 1977, kdy byl natočen první díl této dnes již kultovní série. Za vším stojí George Lucas a jeho společnost Lucasfilm, která dala dostatečný námět ke vzniku filmové série, ale i řadě dalších literárních či filmových děl, ale také karetním nebo počítačovým hrám.

Děj filmu Star Wars (Hvězdné války) nám vypráví klasický příběh o dobru (Jedi) a zlu (Sith). Samotné filmy jsou velmi atraktivní nejen díky skvělému příběhu, který je okořeněný řadou výrazných postav, ale především díky filmovým efektům, které byly na dřívější dobu nevídané. Obzvláště souboje se světelnými meči si získali oblibu po celém světě.

Produkty ze světa Star Wars

Filmový průmysl je velmi mocný a kvalitní snímky si kromě vysoké návštěvnosti v kinech, přináší i řadu reklamních či dárkových předmětů. Star Wars však tuto hranici posunuli ještě mnohem dál a kromě klasických filmových plakátů, si můžete pořídit řadu originálních doplňků Hvězdných válek, jako jsou světelné meče, filmové repliky, či Star Wars doplňky

Originální doplňky Star Wars vás nadchnou

Ať už patříte mezi skalní fanoušky nebo jste teprve nováčkem světa Star Wars, originální doplňky Star Wars vás nadchnou. Každý správný milovníky řádu Jedi či Sith by měl vlastnit svůj světelný meč. Originální světelný meč má navíc řadu skvělých efektů a je vyroben z velmi kvalitních materiálů. Z těchto důvodů se skvěle hodí nejen jako dekorace, ale také k lehkému šermu ve stylu Star Wars.

Pokud neholdujete světelným mečům, ale rádi byste originální předměty Star Wars, nemusíte zoufat. Výběr je skutečně široký. Jedním z dalších oblíbených předmětů jsou Star Wars sběratelské figurky, které dosahují úctyhodných rozměrů a v některých případech obsahují i zvukovou stopu samotných herců.

Jestliže jste si ani nyní nevybrali z nabídek Star Wars dárkových předmětů, určitě nevěšte hlavu. Kromě světelných mečů a sběratelské akční figurky Star Wars na vás také čekají trička Star Wars, vánoční ozdoby Star Wars, filmové repliky Star Wars a spoustu dalších originální doplňků, které vás nadchnou.

Co vše přinesl kult Star Wars dnešnímu světu