Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Nemůžete otěhotnět? Obraťte se na centrum asistované reprodukce - ZSTYL.CZ

Nemůžete otěhotnět? Obraťte se na centrum asistované reprodukce

team
Nemůžete otěhotnět? Obraťte se na centrum asistované reprodukce

Nemožnost otěhotnět trápí stále vetší množství párů. Pokud tento problém trápí i vás, nemusíte se obávat nejhoršího, existuje celá řada snadných způsobů, jak ho řešit.

Pokud se vám ani po dlouhodobém snažení nepodařilo otěhotnět, nabízí se vám centrum asistované reprodukce, které vám s otěhotněním pomůže.

Zplodit dítě není v dnešní době tak jednoduché, jako tomu bylo dříve. Jedním z důvodů je výrazný úbytek spermií u mužů, který se za posledních 80 let zredukoval ze 120 milionů na pouhých 15 milionů spermií na 1 ml ejakulátu. Problém s otěhotněním však nemusí být jen na straně muže, muže i ženy může potkat celá řada komplikací, která jim zabraňují běžným způsobem zplodit potomka. Asistovaná reprodukce se stala běžně využívanou službou, která hlásí velmi vysokou úspěšnost a pokud již po dítěti toužíte dlouho, není důvod, proč se na centrum neobrátit.

Eurofertil

Centrum asistované reprodukce Eurofertil se nachází v Moravské Ostravě a nabízí velmi lidský a profesionální přístup. Na centrum je vhodné se obrátit na základě doporučení gynekologa, po předchozím telefonickém objednání. Budete zde v rukou předních odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Kdy se na centrum obrátit

Problémy s otěhotněním nejsou nijak výjimečné, v průměru je má každý pátý pár v reprodukčním věku. Právě pro tyto páry lze stanovit moderní léčebné metody asistované reprodukce, která jim jejich problém pomůže vyřešit. U žen je vhodné vyhledat odborníka, pokud je do věku 35 let a nepodaří se jí otěhotnět do 1 roku. Dále se jedná o ženy nad 35 let, kterým se nepodaří otěhotnět do ½ roku. Podle průměru je 40% případů neplodnosti způsobeno mužským a stejné množství i ženským faktorem. Zbylých 20% tvoří kombinace obou faktorů a příčiny, které nebylo možné stanovit. Centrum je možné navštívit osobně nebo na webových stránkách Eurofertil.cz, kde se lze dozvědět zajímavé informace o diagnostikách, umělé oplodnění cena, o možnostech léčby a mnoho dalšího.