4 triky, díky kterým budete vyzařovat úspěch

polobotky
4 triky, díky kterým budete vyzařovat úspěch

To, jak působíte na lidi ve svém okolí, nesouvisí jen s tím, zda jste oblíbení. Ale ovlivňuje to i výši vašeho platu, kariérní posun i to, zda vás šéf pozve na důležitou schůzku s klientem. Naučte se dělat ten správný dojem!

1. Vytvořte si úspěšnou image

Ať se vám to líbí, nebo ne, lidé vás soudí podle toho, jak vypadáte. Nemusíte hned utratit majlant za předražené oblečení. Stačí do šatníku zařadit ty správné kousky, které vaši image posunou o úroveň výš.

- Pro muže je nutností padnoucí oblek a k němu ladící kožené polobotky.

- Pro ženy platí skoro totéž – už jste slyšela o „power suit“? Ne? Tak si ho ale rychle pořiďte! Na tomto základě postavíte jakýkoliv business outfit.

Naučte se kombinovat oblečení a začněte přemýšlet, co o vás váš outfit říká. A pořiďte opravdu kvalitní boty, které něco vydrží. A jejich pořízení vás rozhodně nemusí finančně položit! Vyzkoušejte třeba boty Lasocki, které působí luxusně, ale rozhodně nejsou předražené.

2. Naučte se vyzařovat sebejistotu

Když máte hlavu plnou pochybností a strachu z neúspěchu, těžko budete ve svých zaměstnancích, klientech či partnerech vzbuzovat dobrý dojem. Pokora je důležitá a je třeba si ji zachovat, ale zdravě sebejistý přístup vás posune zase o kousek dál.

Buďte sebevědomí! Když si sami nebudete věřit, těžko můžete čekat, že vám budou věřit ostatní. Ze začátku vám to možná nepůjde, ale chce to trénink.

3. Chovejte se tak, jako byste všech svých cílů už dosáhli.

Spojení mysli a těla odhalili psychologové už dávno. Když se nějak cítíme, naše chování s tímto pocitem koresponduje. A funguje to i naopak! Když se začneme určitým způsobem chovat, dostaví se také odpovídající pocit.

Tvařte a chovejte se tak, jako byste svých cílů už dosáhli. A dostaví se potřebná sebejistota a motor, který vás k vašemu cíli skutečně přiblíží.

4. S kým budete trávit čas, si pečlivě vybírejte

Čas má nedocenitelnou hodnotu. A zatímco ztracený zisk lze vynahradit, ztracený čas vám už nikdo nevrátí. Říká se, že pokud jste nejchytřejší člověk v místnosti, je třeba změnit místnost. A něco na tom určitě bude. Svůj čas věnujte lidem, kteří vám mají co nabídnout. Lidem, kteří vás dělají lepšími. Lidem, kteří vás posunou dál.