3 tipy, které zútulní každý domov

akvárium
3 tipy, které zútulní každý domov

Chcete, aby se u vás každý hned cítil jako doma? Chcete, aby váš domov lákal k posezení a navozoval příjemnou atmosféru? Máme pro vás tři tipy, které fungují za všech okolností.

Nechybí vám doma voda?

Podle učení feng-shui by měl být v harmonizovaném domově zastoupen každý element. Ten, který se do bydlení dostane jen málokdy, je voda. Je voda ve vašem domově zastoupena leda tak kapajícím kuchyňským kohoutkem? Napravte to!

- Takové akvárium s několika barevnými rybičkami okamžitě zpříjemní atmosféru jakékoliv místnosti. Ani nemusí být nijak velké ani komplikované – postaví vám základní akvarijní set a vhodné místo pro jeho umístění.

Tip: Kvalitní a výhodná akvária, osvětlení do akvárií a další akvarijní techniku najdete na akvamex.cz.

- Můžete si také do rohu místnosti umístit malou fontánku či vodopád.

Teplo rodinného krbu

Pokud máte doma krb či krbová kamna, útulnost asi řešit nemusíte. Hořící oheň je symbolem domova, tepla a pohody. A vždy by měl u vás doma nějaký ten oheň hořet. Ať už jen v podobě aromatické svíčky!

V zásobě byste měli mít dostatek velkých svíček, které za chladných večerů rozmístíte po místnosti. Ztlumte světla, zatáhněte závěsy, zachumlejte se do hebké deky a uvidíte, jaké kouzlo i malá svíčka do místnosti vnese.

Detaily, na kterých záleží

Luxusní a prostorný gauč uprostřed místnosti ještě nezajistí, že se vám na něm bude chtít lenošit. Ale přehoďte přes područku pletenou deku, rozmístěte několik dekoračních polštářků a uvidíte tu změnu!

Domácí textilie plní veledůležitou funkci – tu zútulňovací! Takže hurá na nákup závěsů, dek, polštářků a dalších drobností, které z bytu udělají domov.