Co k Vánocům? Snadná pomoc, je tu pár novinek ze sortimentu elektroniky

hodinky
Co k Vánocům? Snadná pomoc, je tu pár novinek ze sortimentu elektroniky

Nejzajímavější kousky na trhu, které oslní malé i velké. V rámci moderní elektroniky najdeme spoustu tipů na hezký dárek pod stromeček, jen se stačí trošku porozhlédnout a zjistit, jak se věci mají. Mohou to být chytré hodinky, bezdrátové reproduktory, ale klidně i víceúčelová svítilna, díky které si může obdarovaný nabít i mobilní telefon či tablet. Zkrátka a dobře, užitečné věci, co se využijí každodenně a budou sloužit pěkných pár let. Ušetří čas – a jak známo, čas jsou peníze!

Zeptejte se, co by pod vánočním smrčkem ocenily vaše děti

Školou povinní určitě rádi najdou pod stromečkem třeba chytré hodinky, se kterými si mohou v případě potřeby dokonce zavolat. Vodotěsné, sledující každý pohyb dítěte, s možností zalarmovat pomoc jediným tlačítkem. Bonusem je pak i přehledný LCD displej a fotoaparát. Otázku, co k Vánocům, tak nemusíte řešit na poslední chvíli. Tento sortiment totiž potěší i vašeho manžela, který jezdí na dlouhé služební cesty. Když mu pořídíte speciální adaptér do auta, jenž dokáže nabíjet najednou až tři různá elektrozařízení, velmi rád jej využije. A bude potěšený, že myslíte na praktičnost dárku, vlastně úplně stejně jako on. Na cesty po jeho boku určitě využijete i bezdrátová sluchátka. Nebude vás rušit provoz na dálnici a zaposloucháte se do oblíbených tónů.

Voděodolný batoh na notebook, ten se hodí nejen na chatu

Musí být neustále v kontaktu se světem, protože si to tak prostě jejich zaměstnání žádá. Ale to přeci není žádný problém, protože s batohem na notebook uděláte radost nejen partnerovi. Praktická kapsa na tablet, do voděodolné konstrukce batohu se vejce každý notebook s velikostí až 15,6“. Takže už zbývá jen sbalit zbytek zavazadel a vyrazit někam na cesty…

Další spotřební elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz