Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Naše VIP si to rozdaly v ICE WATCH Cupu - ZSTYL.CZ

Naše VIP si to rozdaly v ICE WATCH Cupu

Ice Watch
Naše VIP si to rozdaly v ICE WATCH Cupu

Zešíleli snad? Venku je zima a oni dobrovolně mrznou! Partička našich mladých herců se proti sobě utkala v soutěži, ze které běhal mráz nejen po zádech, ale i po jiných částech těla.

Herečtí kolegové Berenika Kohoutová, Nikol Kouklová, Míša Sejnová, Lenka Zahradnická, Karel Heřmánek ml. a Radúz Mácha soutěžili v Music Clubu Zlatý Strom ve třech disciplínách, které prověřily jejich odhodlanost, rychlost a kreativitu. A jak se jednotlivci předvedli? Kdo překvapil a kdo nakonec vyhrál?

Při plnění první disciplíny svou rychlostí překvapila Berenika Kohoutová, která se bez ostychu začala prohrabávat akváriem plným ledových kostek, jakoby ji mráz vůbec netrápil. Mrazuvzdorné hodinky ICE WATCH z nádoby vytáhla, seřídila a umístila na ruku za pár vteřin. „Mám pouze jedny hodinky. Je to naprostý oldschool a zatáhla jsem je jednomu kamarádovi a od té doby se mu vyhýbám, abych mu je nemusela vracet! Na čas se koukám často a vždycky zjistím, že nestíhám,“ červenala se Berenika Kohoutová a mnula si mrazem zrudlé dlaně, na kterých se jí vyjímaly hodinky, kvůli kterým snad už nebude chodit pozdě. Za účast ve hře je totiž dostali všichni soutěžící.

Na svá bedra si průběh soutěže vzal v současné době jeden z nejvytíženějších a nejpopulárnějších moderátorů současnosti Radek Jirgl. Povzbuzoval soutěžící, vyhlašoval výsledky, obveseloval přítomné, popoháněl porotu, radil malířům, kontroloval soutěžící a ještě vše prokládal vtipy.

V druhé disciplíně pili všichni soutěžící najednou z velké nádoby pomocí dlouhých brček nealkoholický drink. Měli na to 60 vteřin. Jejich úkol byl jasný: vypít za tuto dobu co nejvíce nápoje. Neustále se ze sajícího davu ozývalo: „To je ledovýýý,“ „já už nemůžu,“ „před chvíli jsem měl žízeň, ale tu už asi nikdy mít nebudu,“ a podobné nářky. Obecně by se dalo říci, že toho hodinky umístěné v ledu vydržely v obou disciplínách mnohem více, než přítomné VIP.

Závěrečná disciplína byla pro všechny asi nejpříjemnější, protože už se v ní nevyžadovala práce s ledem. Dokonce by se dalo i říci, že při ní někteří zažívali i pocity nekontrolovatelných návalů horka. To když na židli usedla krásná mladá dívka s odhalenými vnadami a svalnatý mladý muž s holou hrudí. Úkol VIP soutěžících? Namalovat co nejvěrněji hodinky, které měli na ruce, modelce a modelovi na záda. O to, kdo bude malovat na koho, se ženy s muži nemuseli dlouze přít. Radúz Mácha maloval jako první a zvolil velmi zákeřnou taktiku. Karlovi Heřmánkovi ml. nenechal na zádech skoro žádný prostor pro tvorbu: „On je Karel dolňák, tak jsem mu nechal tady dole kousek místečka,“ řekl poté, co pomaloval slečně hodinkami celá záda, která vyzdobil kromě hodinkami i srdíčky. Karel Heřmánek ml. to se smíchem komentoval: „Musí se nechat, že Radúz byl vždycky dobrej kolega. Musí se mu nechat, že má moc pěknej styl, takovej rozšvihlej,“ a přemýšlel, kam hodinky namaluje on. Ženská část soutěžící party si malování rovněž užívala, což je patrné i z fotografií.

Nejkrásnější hodinky však zvládla namalovat Lenka Zahradnická, což jí zajistilo hlavní výhru v podobě hodinek z nejluxusnější řady, kterou ICE WATCH nabízí. „Jsem hodně soutěživá, a tak jsem si na začátku řekla, že musím hodinky vyhrát za každou cenu. První a zároveň poslední hodinky jsem dostala někdy kolem devátého roku života od rodičů, každopádně tenkrát jsem měla obrovskou radost, protože, kdo měl hodinky, mohl se směle řadit vedle dospělých. Pamatuju si, že jsem je odmítala sundávat. No a od té doby jsem vlastně žádné neměla, až teď tyhle,“ zavzpomínala s blaženým úsměvem šampionka ICE WATCH Cupu Lenka Zahradnická a se skvělou náladou odcházela ze Zlatého stromu na představení.

Foto: Ice Watch a Zlatý Strom