Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Pořiďte si na dovolené selfie se světovými celebritami - ZSTYL.CZ

Pořiďte si na dovolené selfie se světovými celebritami

David Beckham
Pořiďte si na dovolené selfie se světovými celebritami

Rádi si zpestříte dovolenou netradičními zážitky? Co takhle potkat celebritu světového formátu, která se s vámi vyfotí? Je jen málo míst na světě, kde své oblíbené hvězdy můžete spatřit. Mezi ně se řadí i Velká Británie a její metropole Londýn, která se slavnými jenom hemží. Jejich výskyt na metr čtvereční je zde zcela jistě nejvyšší z celé Evropy.

Možná, že Britské ostrovy jsou relativně malým kusem země, ale co se týče návštěv celebrit, je to gigant. Nejenže jich zde spousta z nich našla svůj stálý domov, ale také sem hvězdy světového formátu často cestují u příležitosti nejrůznějších pracovních akcí či jen tak za zábavou.

Britské aerolinky pro vás připravily deset událostí a míst, na kterých máte téměř zaručené, že potkáte slavnou osobnost. Držte se užitečných tipů a brzy narazíte na Beyoncé, zamáváte princi Williamovi nebo si pořídíte selfie se Samuelem L. Jacksonem.

Ochutnejte koktejly v Mahiki klubu

Kde: Dover Street, Londýn

Hvězdný bar Mahiki má přímo královskou pečeť, protože je oblíbeným místem pro večerní drinky prince Williama a jeho bratra Harryho. Mimo členů královské rodiny si tady party užili i herečka Lindsay Lohan, zpěvačka Rihanna, jamajský sprinter Usain Bolt nebo zpěvák populárních One Direction Harry Styles. Klub je známý pro své kvalitní koktejly, nejproslulejší je Treasue Chest, který vás vyjde na závratných 160 liber. Ale podělí se o něj až osm lidí a obsahuje brandy a broskvový likér, které jsou doplněny lahví šampaňského.

Fanděte na finále FA Cupu

Kde: Wembley stadion, Londýn
Kdy: 30. května

Ve Velké Británii je fotbal populárním sportem i pro královskou rodinu. Je tedy pravděpodobné, že princ William jakožto fanoušek Aston Villy, si nenechá ujít finále svého oblíbeného týmu s Arsenalem. Ani Arsenal nejspíš nezůstane ochuzen o známé fanoušky – na finále můžete narazit na rapera Jay-Z nebo hollywoodského herce Samuela L. Jacksona.

Dostihy v královském Ascotu

Kde: Ascot, Berkshire
Kdy: 16 – 20. června

Jak už název napovídá, královna se zbytkem královské rodiny se tradičně účastní nejprestižnějšího britského dostihového závodu. Vítěz dostihů vyhraje 5, 5 milionu liber. Na závody se v minulosti přišli podívat také operní zpěvačka Katherine Jerkins nebo fotbalista Frank Lampard. Takže, klobouky na hlavu a vzhůru na dostihy!

Připojte se k hasičům v Chiltern Fire House

Kde: Marylebone, Londýn

Tento luxusní hotel a restaurace jsou jedním z nejpravděpodobnějších míst, kde natrefíte na celebritu. Musíte si ovšem včas zarezervovat stůl, neboť o možnost poobědvat v prestižním hotelu je velký zájem. Hotel vlastní americký hoteliér André Balazs, který stojí i za hollywoodskou gastronomickou ikonou Chauteau Marmont. Hotel je v prostorách bývalé hasičské stanice a na kvalitní jídlo sem zavítá třeba zpěvačka Rita Ora, australská popová princezna Kylie Minogue nebo britský premiér David Cameron.

Wimbledonská esa

Kde: Wimbledon, Londýn
Kdy: 29. června – 12. července

Byvalý fotbalista David Beckham a jeho žena Victoria jsou běžnými návštěvníky v All England klubu, kde se známý tenisový turnaj koná. Zápasy tenisových špiček lákají celebrity z celého světa. V minulých letech si nenechali přehlídku tenisových es ujít britská herečka Keira Knightley nebo australský herec Hugh Jackman.

Premiéra filmu na červeném koberci

Kde: Leicester Square, Londýn

Všechny velké filmové premiéry se konají na Leicester Square, které je srdcem londýnského West Endu a místem mnoha kin a obchodů.

Před premiérou je lepší přijít dřív, abyste obsadili ideální místo a měli skvělý výhled. Filmoví fanoušci, kteří tak učinili při předchozích premiérách, si mohli pořídit selfie s hvězdami filmů Padesát odstínů šedi, ságy o Hobbitovi nebo Rychle a zběsile 7.

Zazpívejte si s hvězdami na Glastonbury

Kde: Somerset
Kdy: 24. – 28. června

Na letošním proslulém hudebním festivalu se představí mimo jiné kapela Foo Fighters, jejíž koncert si jistě nenechají ujít jejich velcí fanoušci – Lionel Richie a Kanye West. Na festivalu se pravidelně objevuje také herec Bradley Cooper, královna přehlídkových mol Kate Moss nebo manželky a přítelkyně fotbalistů Premier League.

Nákupy v Harrods

Kde: Knightsbridge, Londýn

Londýnský nejznámější a evropský největší obchodní dům je magnetem pro známé a bohaté osobnosti. Leží mezi čtvrtěmi Kensington a Chelsea a láká k nákupům americké zpěváky, jako jsou Justin Bieber nebo Will.i.am. Častou návštěvnicí Harrods je mimochodem i Beyoncé. Harrods má také pobočku na domovském Terminálu 5 British Airways na letišti Heathrow. Takže při čekání na svůj let a vybírání dárků pro rodinu třeba na nějakou celebritu zrovna narazíte.