Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Před dovolenou s manželkou dal Háma přednost pánské jízdě - ZSTYL.CZ

Před dovolenou s manželkou dal Háma přednost pánské jízdě

Aleš Háma
Před dovolenou s manželkou dal Háma přednost pánské jízdě

Manželka Aleše Hámy (40) je splněným snem každého muže! Zatímco jeho kolegové tráví divadelní prázdniny s partnerkami a dětmi, aby jim vynahradili svou častou nepřítomnost, oblíbený moderátor a herec odletěl tisíce kilometrů daleko v ryze mužské společnosti. 

A co víc, pánskou jízdu dostal od své milující ženy Gábiny darem. O tom, že půjde o pořádnou divočinu, přitom nebylo pochyb. O slunění na pláži, ráchání se v moři a službách all-inclusive si musí Gábina Hámová nechat jen zdát. Paradoxně si za to může sama! Pánskou jízdu totiž nadělila půvabná blondýna manželovi k letošním čtyřicátinám. „Dostal jsem ten nejúžasnější dárek, o kterém jsem vždycky snil – výlet na Aljašku spojený s cestováním, pozorováním divoké zvířeny a chytáním ryb,“ těšil se Háma, který se na dobrodružnou výpravu vydal společně s dvanáctiletým synem. 

„Mladší Mikuláš, je ještě moc malý, ale o Jáchyma strach nemám. Vzít děti do zahraničí považuju za podstatný materiální vklad, který jim chci dopřát. Na hmotné statky si budou moct vydělat samy, ale vidět svět je zkušenost k nezaplacení. Tu vám nikdo nedá a nevysvětlí,“ říká Háma. Zároveň ale připouští, že na cestách už zažil i perné chvíle. Ty poslední před nedávnem na zpáteční cestě z Německa. „Měli jsme bouračku, při které jsem nedobrzdil v zácpě. Naštěstí se nikomu nic nestalo, odnesly to jenom plechy. Až zpětně jsem si uvědomil, jaké jsme měli obrovské štěstí,“ svěřil se herec a moderátor, který je jako čestný předseda Nadačního fondu Dětský čin roku často konfrontován s nebezpečnými situacemi. 

„V takových okamžicích děti obvykle jednají racionálněji než dospělí. Jsem toho důkazem, zatímco kluci si zachovali chladnou hlavu, já se děsil toho, co všechno se mohlo stát. Proto podporuju už devátým rokem tenhle projekt a prostřednictvím něj vyzývám děti, aby o své odvaze řekly ostatním a poslaly nám do konce září svůj hrdinský příběh. My dospělí se totiž máme od nich pořád co učit,“ dodává Háma.