Bára Mottlová, stoupající hvězda

Bára Mottlová
Bára Mottlová, stoupající hvězda

Je to děvče šikovné ta Bára Mottlová. Má za sebou celou škálu hereckých rolí a je nutné i přiznat, že jí k nim pomáhá její vzezření a postava. Určitě to ale není jen o velikosti prsou a jejím charisma, ale i bezvadná povaha způsobila, že má tolik práce, že neví kam dřív. 

Jsou však s tím spojené i nepříjemné chvilky. Spousta přátel Báře volá, že potřebují nafotit a zpropagovat určité produkty a hodná Bára ochotně vždy ráda vyhověla. Dnes už to však tak úplně samozřejmě možné. Jakmile se začala více objevovat v médiích, má najednou tolik známých, že i kdyby chtěla všem z přátelství vyhovět, tak to prostě nejde stihnout a mnohdy by i musela odmítat placenou práci. Začíná tedy i s těžkým srdcem některé nabídky odmítat. 

Jistá výjimka byla v případě nafocení nové kolekce oblečení své kamarádky Sandry Zelinkové ze salonu San Verita. Ta společně s fotografem Daliborem Konopáčem vybrala atraktivní prostředí Hotelu U Prince a Black Angel´s baru na Staroměstském náměstí. „Natáčela jsem zde videoklip a personál nám ohromně pomáhal a ve všem vyhověl. Když se podíváte na úžasné prostory a fantastický výhled z terasy na celou Prahu, tak lépe jsme si vybrat nemohli“ říká Bára „Práce nám zabrala skoro celý den. Všichni jsme chtěli, aby výsledek byl opravdu profesionální a nic jsme neodflinkli“ dodává Bára Mottlová

Celá produkce obsadila postupně celý hotel U Prince a to byl velký zážitek pro hosty. Málokdy se někomu poštěstí, že se mohou dívat, jak vznikají umělecké fotografie, stát doslova pár metrů od modelky a ti nejodvážnější se s Bárou na památku i fotografovali.  

Nadšený byl fotograf Dalibor Konopáč: "Bára i Sandra jsou profíci, tak se mi s nimi spolupracovalo na jedničku. Barunku už znám dlouho a vím, že vždy odvede skvělou práci. Proto jsem do tohohle projektu hlavně šel. Prostory jsou famózní a dalo se toho na fotku za ten krátký čas hodně vymyslet."

A co čeká v Báru v nejblížší době? „Hraju teď na Letní scéně Harfa ve Vysočanech třikrát týdně, takže se tohle léto žádná dovča nekoná. Ale o zábavu mám postaráno. Každé představení je vyprodané a tyhle odpočinkové a nabité komedie, jako je Dívčí válka a Můžu k Tobě?, se hrají s radostí. K tomu Bikramjóga, moje láska, alespoň čtyřikrát týdně a prázdiny jsou ty tam. Za chvíli už taky bude začínat divadelní sezóna a hned ze začátku na mě čeká k nastudování hlavní role. A k tomu další a další projekty. Takže o práci vskutku žádná nouze není. Naopak, budu ráda, když budu vědět co dřív :)

Nějaký kluk? Což o to, nápadníků je až až, jen si vybrat. Ale už nechci s někým jen tak chodit. Ráda bych měla podporujícího partnera pro život. A to opravdu není v dnešní době nic lehkého najít. Vím, že mám určitě ještě dost času, ale nechci mít rodinu nijak pozdě. Chci být mladá máma, co má dost energie na děti i manžela a pak taky samozřejmě i na nějakou tu práci...,“ tak hezky se nám Bára Mottlová na terase hotelu U Prince rozpovídala.

Foto: Hotel U Prince