Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy - ZSTYL.CZ

Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy

Dalibor Gondík
Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy

O moderátorovi Daliborovi Gondíkovi (43) se aktuálně nejvíc píše ve spojitosti s jeho nemocí. Málo kdo ale ví, že ho zachraňuje právě běh! Nejen proto se rozhodl zúčastnit závěrečné etapy běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který se konal na pražské Ladronce. A umístil se v „TOP 10“ nejrychlejších běžců své kategorie.

Dalibor se jako jediný z VIP tváří hlavního mediálního partnera TV Nova postavil na start 10 kilometrové tratě, kterou zdolal za 42 minut a 11 sekund. Tímto časem se mu podařilo dosáhnout na krásné osmé místo ve své kategorii. „Hromadné akce, jako je tato, jsou něco naprosto báječného. Ta masa lidí Vás nabije pozitivní energií a navíc máte dobrý pocit nejen ze sebe, ale i z toho, že peníze ze startovného putují na dobrou věc. To si myslím, je skoro povinnost se zúčastnit. Navíc mě velice potěšilo, že olympijský vítěz David Svoboda měl úplně stejně rychlý čas jako já,“ usmíval po závodě Gondík. 

Dalibor Gondík a David Svoboda nebyli jedinými známými osobnostmi, které se závodu zúčastnily. Na 5 kilometrovou trať se vydal se svou kamerou i populární reportér - inspektor Ladislav Hruška, který celý závod absolvoval po boku své kolegyně Jany Marečkové. Moderátorky Iveta Kořínková a Kateřina Němcová se také nenechaly zahanbit a i když trať nezdolaly v nejrychlejších časech, doběhly s úsměvem na rtech. Petra Svoboda přišla akci podpořit i se svou roztomilou dcerou Ráchel, se kterou odstartovala 5 kilometrovou trať.

Každý závodník svou účastí podpoří oddělení Dětského kardiocentra ve FN v Motole. Z každého zaplaceného startovného putovala částka 50 Kč právě sem a tak jsme všichni společně již pro toto oddělení vyběhali 1,25 milionů korun.