Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Jiřina Bohdalová si na Vánoce nadělila dárek se třemi diamanty - ZSTYL.CZ

Jiřina Bohdalová si na Vánoce nadělila dárek se třemi diamanty

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová si na Vánoce nadělila dárek se třemi diamanty

V klidu a předvánoční pohodě si slavnostně naladěná a usměvavá paní Jiřina Bohdalová přijela převzít vánoční dárek, který je v jejím životě opravdu největší.

„Rozhodla jsem se opět pro čtyřkolku, protože mám chalupu a někdy bych se tam vůbec nedostala, “ sdělila při přebírání nového Mitsubishi ASX. 

Tři diamanty

„Nejdříve svezu rodinu, pravděpodobně vnoučata, ale třeba někdo cestou domů zamává a já ho svezu. Pro rodinu je to trochu překvapení, vědí, že se chystám na změnu, ale že to bude už pod stromečkem, to netuší. Toto auto je největší dárek, jaká jsem si kdy nadělila. Na kapotě jsou sice tři diamanty, ale ty nerozhodovaly při výběru vozu“ smála se paní Bohdalová.

„Já vždy volím japonská auta, která mně vyhovují. Především si nechám poradit od Pavla Duby. Každý je na něco expert, já mu poradím na jaké představení má jít a on mně, jaký vůz si mám vybrat. Mezi námi je letité přátelství. Když už mu běhal malý kluk po světě, řekla jsem mu, že by měl být ženatý, poslechl a vybral si mě za svědkyni. Jak se dívám na jeho rodinu, myslím, že jsem dobře svědčila a věřím, že tentokrát on poradil dobře mně,“ dodala paní Bohdalová a vydala se překvapit rodinu.

Foto: AD centrum