Co si vzít na sebe na výlet?

boty Nike
Co si vzít na sebe na výlet?

Začíná být hezky a vy si plánujete kam vyrazíte s rodinou či s partnerem na výlety? Ano, ale co si při tak nevyzpytatelném počasí jako je období jara vzít na sebe? My vám poradíme pár tipů, co si obléci, aby vám nebyla zima ani horko. A abyste se navíc cítili pohodlně, ale zároveň šmrnc.

Jakou zvolit bundu?

Zde záleží zejména na počasí a na vašem šatníku. Na náročné výšlapy bychom doporučili nepromokavé, prodyšné a větru vzdorné bundy, které vás ochrání před chladným počasím. Naopak pro půldenní výlety by měla postačit větrovka či jarní bunda. Vždy se zaměřte i na materiál, aby nebyl příliš přilnavý a neomezoval váš pohyb. Bunda by vám měla být vždy pohodlná a měli byste se v ní cítit dobře.

Co za kalhoty?

Kalhoty bychom volili taky pohodlné a ze silnějších látek, ve který vám nebude zima. Proto vsaďte na klasické pánské či dámské džíny. Zároveň, ale zvolte džíny volnější, ne příliš upnuté, abyste se v horkém počasí nezpotili a nepřivodili si zbytečné podráždění kůže.

Komplet

Nechcete-li si pořizovat bundu či džíny, vhodným řešením je sportovní tepláková souprava. Ta se v dnešní době vyrábí z kvalitních materiálů, ale především v parádním designu. Takže nejenže se budete cítit maximálně pohodlně, ale také váš celkový look bude vyzařovat více než skvěle.

Nezapomeňte na batoh

Důležitým vybavením na vašich výletech je i batoh, do kterého vložíte všechny své osobní věci a láhev s pitím. Proto dbejte na velikost batohu, aby se vám do něj všechno vešlo, ale zase aby nebyl příliš velký a těžký, protože to by vám celý výlet mohlo značně znepříjemnit. Proto volte střední batůžky s pohodlnými popruhy na záda.

A co si na výlety berete vy?