Helmy na kolo jsou velmi užitečným pomocníkem nejen pro náctileté

helmy
Helmy na kolo jsou velmi užitečným pomocníkem nejen pro náctileté

Dnešní legislativa nevyžaduje u dospělých nošení přileb, tudíž jde o věc zodpovědnosti každého cyklisty. Protože na evropských silnicích dojde každý rok ke statisícům zranění, které mají často i fatální následky, je tato ochranná pomůcka zcela namístě. Dnešní modely už jsou velmi lehké a mají i perfektně zpracovanou ventilaci, tudíž nepředstavují problém ani v parných letních dnech. A kromě jiného, nabídnou díky propojením se smartphonem řadu zajímavých možností…

 

Přehrajte si hudbu, zapněte osvětlení

Helmy na kolo 21. století jsou už o něčem jiném než modely, které byly na pultech obchodů k mání ještě před dvaceti lety. Kromě toho, že nabízí víceúčelové využití – hodí se tedy nejen na bicykl, ale i koloběžku nebo inline brusle – vám přehrají také oblíbené hudební skladby nebo umožní telefonát s rodinou nebo přáteli. To vše díky mikrofonu umístěnému v popruhu pod bradou. LED světelná signalizace se pak postará o to, že budete v sedle vidět i během večerních a nočních hodin, kdy je provoz pro mnohé řidiče trochu nepřehledný. Postaráno je tak i o bezpečnost na silnicích, neboť blikající helma je dobře viditelná i za mlhy nebo silného deště.

helmy na kolo jsou uzitecne pro nactilete 2

Moderní přilby jsou velmi lehké

Spárování s chytrým mobilním telefonem během okamžiku, možnost telefonovat i poslouchat hudbu. Dnešní přilby na kolo mají také mimořádně lehkou konstrukci, která potěší děti i dospělé. Celodenní vyjížďce v sedle tak už nic nebrání, díky využití moderní technologie MIPS je zaručena nejvyšší možná úroveň bezpečnosti. Parné léto nebo podzimní plískanice, díky světelné signalizaci budete perfektně vidět za každého počasí – teď už si zbývá jen naplánovat cíl výletu. Vybírejte si z pestré nabídky modelů na cel-tec.cz, a to nejen podle barevného odstínu! Vždyť pro cyklisty je důležité sladění po všech stránkách…