Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Kabelka Lässig patří mezi nejlepší designové produkty - ZSTYL.CZ

Kabelka Lässig patří mezi nejlepší designové produkty

kabelka Lassig
Kabelka Lässig patří mezi nejlepší designové produkty

Best of the Best: Nejvyšší ocenění Red Dot Award 2014 pro stylovou a ekologickou kabelku Lässig

Kabelky, batůžky i další doplňky značky Lässig se vyznačují praktičností, stylovým designem i environmentálním přístupem při výrobě. Tato slova letos potvrdila a ocenila odborná porota prestižní mezinárodní designové soutěže Red Dot Award 2014, která kabelce Neckline Bag Denim z řady Green Label udělila v kategorii Product Design 2014 top ocenění Red Dot Award: Best of the Best za nejvyšší kvalitu a převratný design. Denimová kabelka slučuje stylové provedení s principem udržitelnosti, vyrobena je z recyklovaných materiálů. Nechybí jí praktické vnitřní uspořádání včetně přebalovací podložky, voděodolné přihrádky a izolovaného držáku na lahvičku s pitím. Samozřejmostí je jednoduché připnutí na kočárek. 

Základním materiálem kabelek Neckline Bag Denim z udržitelné řady Green Label jsou recyklované materiály (polyestery), které doplňují ucha, řemínky a další drobné prvky z imitované kůže ve žluté barvě. Sofistikované provedení a neobvyklý tvar dělají z kabelky skutečný módní doplněk. Vnitřek je strukturovaný, kromě prostorné hlavní přihrádky kabelka nabízí voděodolnou přihrádku, vnější kapsy, tepelně izolovaný a odnímatelný držák na láhve, ochranný obal na skleněné nádobičky, přebalovací podložku i další praktičnosti. Jednoduše ji lze připevnit na kočárek, součástí výbavy je také výškově nastavitelný ramenní pás. Rozměr kabelky je 43 x 14 x 43 cm a váží 1,5 kg. Doporučovaná prodejní cena kabelky Neckline Bag v provedení denim je 2.810,- Kč. V nabídce jsou ještě tři další odstíny: Black Mélange, Choco Mélange a Black.

Při výrobě produktů značky Lässig se nikdy nepoužívají látky typu PVC, nikl, azo barvivo, kadmium a ftaláty. Výroba jde cestou recyklovaných materiálů a organické bavlny se zásadou trvale udržitelného využívání přírodních zdrojů.