Reklamní mikiny pro každého

mikiny
Reklamní mikiny pro každého

Máte svůj vlastní podnik, tým, skupinu přátel a chcete o sobě dát vědět, popřípadě udělat radost svým zaměstnancům či zákazníkům?

Pořádáte firemní akce, nebo jiné akce, nebo jen potřebujete zviditelnit vaše logo? Vyzkoušejte proniknout i na mikiny, které pak můžete věnovat lidem, kteří vaše logo budou s hrdostí nosit.

Na výběr máte dámské mikiny všech barev i střihů. Vybírat si můžete z moderních a trendy barevných kombinací, které podléhají poslední módě. To samé platí i o střihu mikin. Vybírat si můžete z klasických elegantních mikin bez kapuci se zapínáním na zip nebo bez zipu, popřípadě můžete zvolit model s kapucí, který je vhodný do sychravých podzimních dnů, ale i do letních nečekaných přeháněn, kdy je potřeba rychle se ochránit před deštěm.

Mikiny jsou navíc vyráběny z celé řady materiálů, které jsou vhodné do každého počasí. Pokud potřebujete mikiny určené spíše do chladnějších dnů, je vhodné volit materiály, které zahřejí a střihy, které nedovolí chladu proniknout do těla. Naopak potřebujete-li lehčí mikinu, je vhodné pořídit mikinu se zipem. K dispozici vám jsou také pánské mikiny, které se svou kvalitou a kreativitou rovnají těm dámským.

Na všechny nabízení mikiny je možné umístit vaší libovolnou nášivku nebo potisk. Stačí jen dodat dostatečně kvalitní předlohu požadovaného textu či obrázku, počet požadovaných kusů, barvu, materiálové složení a v neposlední řadě také druh zboží. Za to obdržíte potisky, nášivky čí výšivky ve vysoké kvalitě a dobré odolnosti díky technologiím sítotisku, digitálního potisku a nažehlování. Navíc vám bude neustále k dispozici odborná pomoc a profesionální přístup.

Výsledkem spolupráce může být jedinečný kus oděvu, který budou rádi nosit všichni, kdo jej uvidí. Navíc se bude jednat o velice kvalitní propagační materiál nejen vaší společnosti, ale i sportovního týmu či jiného týmu, popřípadě produktu. Všechny nabízené mikiny jsou od španělského výrobce, díky čemuž dosahují vysoké kvality zpracování i materiálů.

A proč zrovna mikina? Mikina se řadí mezi nejuniverzálnější oděv, který máme v našich šatních skříních. Nosíme je celoročně a to jak za mrazivých zimních dnů, tak i na jaře a na podzim, a dokonce i za chladnějších letních večerů. Zkrátka se jedná o jeden z nejuniverzálnějších kousků. Proto se mikina vždy hodí, a vždy si jí rádi přibalíme sebou na cestě do práce nebo na setkání s přáteli.