Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Moderní pánské oblečení na léto - ZSTYL.CZ

Moderní pánské oblečení na léto

trika
Moderní pánské oblečení na léto

V pánské módě se v létě objevují ležérní prvky, které rozhodně stojí za povšimnutí. Nezáleží až tolik na materiálu, jako na jeho provedení, v kurzu je mat i lesk.

Zůstává zde však základní pravidlo, že čím vzdušnější oblečení, tím samozřejmě lepší. Na běžné nošení ven se hodí příjemná bavlna. Pro sport je vhodnější polyester, nemačká se, nesaje vodu a dobře schne.

Pohodlný a přitom neotřelý styl je u mužů v oblibě

Trendem v módě jsou stále vzorované látky. Na první pohled by se zdálo, že je to parketa spíš pro ženy. Ale nenechte se mýlit. Efektní pruhy (nejen v klasické modrobílé námořnické variantě) nebo drobný decentní potisk, např. geometrických tvarů, je v kurzu. Muži by se měli snažit prolomit ledy a nebránit se podtónům růžové, oranžové a fialové. A to i v jednobarevném provedení. Mezi top patří lososová a mintová, která v pánské módě vypadá dnes zcela přirozeně. Retro potisky u takto zbarvených triček jsou vítány a osloví na první pohled.

Vhodným doplňkem letošního léta je klobouk. Pánové i na pláži mohou vypadat jako dokonalí gentlemani. Látkový klobouk a k tomu rozepnutá košile na knoflíčky v ležérním stylu, zaujme nejednu ženu a velmi ráda se za vámi ohlédne. Výhodnou variantou jsou košile s roll up rukávy, které se pohodlně zkrátí z normální délky na tříčtvrteční. Košile se zasune volně do kalhot, aby muž nevypadal příliš upjatě. Kraťasy se stáhnou páskem, ten by měl být vidět.

A nezapomeňte v létě na nezbytné sluneční brýle. Klasické „pilotky“ se zrcadlovými skly jsou in. V současném provedení je navíc výběr mnoha různých odlesků skel, dají se perfektně sladit k barvě oblečení.

Hodinky a obuv – základ úspěchu

Krátce střižené a čisté nehty jsou u muže samozřejmostí. Ale co dál? Jak oživit mužské ruce tak, aby i ony v létě korespondovaly s novým šik stylem? Vynechat bychom neměli hodinky, podtrhnou osobnost svého majitele. Opět existuje řada variant, rozhodnout se musí nejlépe muž sám. Ovšem klasický kožený pásek s lesklým kovovým ciferníkem je velmi elegantní. A k tomu například další stylové oživení v podobě koženého náramku otočeného nadvakrát.

Obuv je podstatnou částí vzhledu. K novinkám patří boty cvičkového střihu (bez předního pásku), s pevnější podešví, v různobarevném provedení. Jejich pohodlí muži jistě ocení. Ke kraťasům, polokošili nebo tričku se hodí na 100 %.
Pokud hledáte pánské stylové oblečení na léto, vše potřebné najdete na http://budchlap.cz/