Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Trendy, které vypadají dobře na přehlídkách i v ulicích - ZSTYL.CZ

Trendy, které vypadají dobře na přehlídkách i v ulicích

trendy
Trendy, které vypadají dobře na přehlídkách i v ulicích

V módních magazínech a na přehlídkových molech najdete spoustu nejmódnějších trendů. Málokdy se ale dají zakomponovat do každodenního života. Poradíme vám, jaké trendy můžete do svého každodenního šatníku zakomponovat.

Šatičky ve stylu devadesátek

Pamatujete, když se nosily krátké šaty s rozevlátou sukní zkombinované s džínovou bundou a náhrdelníkem v obojkovém stylu? Tak přesně tenhle look se vrací do módy! Pokud ještě někde na půdě máte autentické šaty z devadesátek, klidně je zase oprašte, protože se tenhle trend vrací v plné parádě. Dámské šaty s potiskem drobných kvítků jsou jasnou trefou do černého!

Kráčení s lehkostí

Abychom se cítili co nejvíce příjemně, je důležité nezapomínat ani na výběr správné obuvi. Ta je vůbec nejdůležitější, protože koupíme-li si špatné boty, které nás tlačí či dřou – může nám to zkazit celý den, a i následující dny poté, než se puchýře dostatečně zahojí. Za nás nejvíce vedou v pohodlnosti polobotky či správně zvolené baleríny. Navíc tyto boty se hodí jak do práce k elegantnímu oblečení, tak i ven na procházku ke sportovnějšímu oblečení. 

Co se týče trendů, tak i zde vládne pohodlnost. Vracejí se boty s vysokou rovnou platformou, takže vaše letní boty budou stejně stylové jako pohodlné – a to od módy přeci chceme, no ne?

Tip: Mrkněte na bolf.cz, kde najdete trendy oblečení za super ceny!

Topy na každý den?

Toho, co si můžeme obléci na horní polovinu těla, je opravdu velký výběr. Ale co je to nejlepší? Za nás každopádně vedou kostkované košile, protože mohou být volnější a tím pádem i velmi pohodlné. Navíc pokud si vyberete halenku či košili z kvalitních materiálů bude na vašem těle i velmi příjemná a nijak nepodráždí pokožku. Sexy halenku oblékněte do práce a kostkovanou košili si omotejte kolem pasu, až se vydáte do města. Budete trendy a v pohodlí – a o tom by móda měla být!