Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Zahalte své tělo do hebkého merina lehkého jako pírko - ZSTYL.CZ

Zahalte své tělo do hebkého merina lehkého jako pírko

Oblečená žena
Zahalte své tělo do hebkého merina lehkého jako pírko
Proplujte letními teplotami v topu a šátku vyrobeném z doposud nejlehčího a nejjemnějšího merina značky Icebreaker. Prvotřídní tkanina s příměsí nylonu vás nadchne svou hebkostí, jemností, vysokou prodyšností a chladivostí.
 
 Stylové kousky odvádějí i v tom největším horku pot a přirozeně absorbují škodlivé sluneční paprsky. Prostřednictvím tzv. Baacodu na štítku oblečení si můžete dokonce zjistit, z jaké konkrétní ovčí farmy vaše tílko či šátek pochází.  

Dámské tílko Icebreaker Willow Tank  

Atraktivní tílko Willow s barevnými pruhy je jedním z nejpohodlnějších i nejslušivějších topů značky Icebreaker. Je vyrobeno z lehoučkého luxusně hebkého merina novozélandských ovcí gramáže 120. Díky jeho prodyšnosti a přirozené odolnosti vůči zápachu jej lze nosit i několik dní bez praní. Styl doplňuje prohloubený výstřih na zádech a přetočená ramínka.     

Šátek Icebreaker Vista Scarf 

Zabalte se do heboučkého šátku, který vás zahřeje při chladnějších večerech. Je vyroben z nejlehčího merina gramáže 120. Je luxusně jemný na dotek, vysoce prodyšný a vybrat si můžete z několika verzí svěžích dvoubarevných pruhů.