Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Jak Bára Seidlová, Nikola a Daniela Zbytovská létaly - ZSTYL.CZ

Jak Bára Seidlová, Nikola a Daniela Zbytovská létaly

Franco Arrazi
Jak Bára Seidlová, Nikola a Daniela Zbytovská létaly

Herečky z divadla MALEhRY Bára Seidlová, Nikola Zbytovská, Daniela Zbytovská nafotily vtipnou kampaň na kabelky.

Toužíte létat, ale nenarostla vám křídla, nevlastníte rogalo a bojíte se skákat padákem? Žádný problém. S kabelkou od Franco Arazzi můžete vzlétnout snadno, rychle a bezpečně! Stačí jen zvolit si typ, barevnost a objednat. A za čtrnáct dní se už můžete vznášet. 

Franco Arazzi 


Kompletní sortiment kabelek Franco Arazzi je dostupný na webu www.francoarazzi.cz, hotové modely si zákaznice po předchozí domluvě mohou vyzkoušet v uměleckém ateliéru Franco Arazzi v Italské ulici 15, v Praze 2, kde každý originální kousek vzniká. Kabelky Franco Arazzi prostě letí…. 

Fotky z vtipné kampaně nafotily herečky Bára Seidlová, Nikola Zbytovská a Daniela Zbytovská.