Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Magazíny pro ženy - ZSTYL.CZ

Magazíny pro ženy

žena
Magazíny pro ženy

Ženy se prý podle výzkumů hůře orientují podle mapy než muži, ale lépe dokáží vypátrat věci, které se v domácnosti „ztratily“. Což je pro praktický život v domácnosti pro ostatní členy rodiny výhodné.

Úděl ženy není snadný. Pryč jsou doby, kdy naše babičky jako zaměstnání uváděly „žena v domácnosti“. Málokteré povolání nemohou ženy vykonávat. A po pracovní době je čeká ještě starost o rodinu, děti… Ale díky pokroku a vybavení domácností mohou mít ženy čas i na sebe, na své koníčky, záliby a dokonce na čtení.

V čase, kdy je svět plný informací, je řada možností, jak je získat. Nejlépe rychlým vyhledáním na internetu. Chceme si přečíst většinou jen to, co nás zajímá a co potřebujeme znát. Ženám v tom mohou pomoci internetové magazíny. Uvaříte si kávu, zabalíte se do deky a můžete v klidu číst.

Magazín Superkočka vám nabídne články na téma zdraví, krása, móda, bydlení, knihy, recepty a další. Jak docílit, aby vaše pleť byla krásná a hebká, co by na vás mohlo muže odradit, jak si založit užitkovou zahradu. A vyzkoušely jste už rebarborové tiramisu nebo zdravé chřestové pochoutky? Najdete je v kategorii Recepty

Magazín Infoproženy má pro vás připraveny články na téma krása, zdraví, móda, vaření, bydlení, společnost, volný čas. Přečtete si, jakou zázračnou plodinou jsou chia semínka, že móda od Josefíny Bakošové je pohodlná a nadčasová. Vyzkoušejte i recept na sarmu, která je i v Chorvatsku velmi oblíbená.

Internetový časopis Clubžena nabídne na jednom portále informace pro současné ženy. Zajímavé články, užitečné rady, diskuzní fórum. Články o bydlení, móda, krása, celebrity, volný čas, rodina – to vše vás může inspirovat. Víte, proč každá část obličeje stárne rozdílně? A že návštěva Botanické zahrady v Praze může být pro vás a vaši rodinu nevšedním zážitkem? Jak užitečná pro člověka může být hlíva ústřičná? To vše a mnoho dalšího má pro vás připraven Clubžena.