Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Ustelte si stylově - ZSTYL.CZ

Ustelte si stylově

polštáře
Ustelte si stylově

Pokud si vybíráte nové povlečení a k němu ladící prostěradla, nenechte se unést jen atraktivním vzorem, tedy prostě tím, že se vám něco líbí. Myslete také na fakt, že různé barvy mají odlišný vliv na usínání i probouzení. Máte-li se spaním a usínáním problém, dejte si pozor nejen na to, jak je vaše ložnice vymalovaná, ale také na vhodné barvy a vzory povlečení. Naštěstí je současná nabídka lůžkovin skutečně bohatá, takže najdete i jemné, pastelové vzory či povlečení laděná do odstínů, které vyhovují vaší psychice. Pro zklidnění jsou ideální tlumené a světlé modré odstíny, naopak pro ranní probuzení se skvěle hodí sytě žlutá. Ale na každého mohou různé vzory a barvy působit jinak.

Podívejte se třeba na web www.ceskeluzkoviny.cz. Najdete zde lůžkoviny i další výrobky, které vám zpříjemní nejen spaní, ale i relaxování doma. Prohlédnout si můžete například různé druhy povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře, přehozy na postele, ale také textilní vybavení do koupelny, jako jsou župany, ručníky, osušky, koupelnové předložky, nebo i kapesníky či utěrky. 

Nejširší je ale nabídka textilu pro stylový spánek. Povlečení z bavlny, saténu, flanelu, polyesteru či mikroplyšové, s motivy klasickými i moderními, dětské i s 3D efektem v různých rozměrech a barevných variantách si můžete vybrat v klidu doma a za pár dní se v něm už můžete krásně vyspat. V nabídce jsou i povlečení ze speciální hladké bavlny Renforce, která se speciálně upravuje tzv. macerací, a díky tomu je nejen hladší, ale také lépe saje pot.

Najdete zde také barevně ladící prostěradla z froté, jerseye, saténu i mikroplyše na jedno i dvoulůžka, stejně jako prostěradla na různě velké dětské postýlky nebo na prodloužené postele pro vysoké spáče. A samozřejmě i přikrývky – péřové, z dutého vlákna i speciální s obsahem Aloe Vera, nebo z karbonového vlákna.

Z nabídky www.ceskeluzkoviny.cz si vyberou jak zájemci o cenově výhodné produkty, tak příznivci luxusnějšího zboží.