Pentahotels otevírá v Praze nový hotel

Pentahotels
Pentahotels otevírá v Praze nový hotel

Ubytování bez formalit, bez stresu. Místo recepce bar, kulečník a Playstation. To je řetězec pentahotels.

Počet nově otevíraných hotelů v posledních letech neustále klesá, ale přesto se jich letos na trhu pár objeví. Do České republiky aktuálně přichází na příklad asijský řetězec pentahotels, který otevírá čtyřhvězdičkový hotel v pražském Karlíně. Do sedmi let plánuje mít pod svými křídly celkem 80 hotelů ve velkých městech po celém světě. Jako konkurenční výhodu vidí naprosto neformální přístup, co se týče prostředí i personálu. Místo recepce bar, křesílka u krbu, kulečník nebo Playstation a promítací plátno. Bude tento koncept v Čechách fungovat stejně jako ve světě?  

“Moc nás těší, že odteď i našim hostům v Praze můžeme nabídnout úplně nový styl ubytování. Bez formalit, bez stresu. Hosté si mohou odbavit ubytování ve velkém lounge, zatímco na projekčním plátně sledují zápas, nebo sedí s knihou u krbu,“ říká Johaness Schuschu, generální ředitel pentahotelu v Praze.

Po patnácti hotelech v Německu, Rakousku, Velké Británii nebo Číně, se nejnovější pentahotel s 227 pokoji otevřel v centru Prahy, na Sokolovské ulici. Díky specifickému konceptu je místní lounge místem pro schůzky, obědy nebo jednoduše jakákoli setkání, a to nejen pro hotelové hosty, ale i pro kohokoli z místních obyvatel. Restaurace v lounge je pro všechny návštěvníky otevřená 24 hodin denně. 

Pentahotels Praha