Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Vypravte se za moto dobrodružstvím kvalitně oblečeni - ZSTYL.CZ

Vypravte se za moto dobrodružstvím kvalitně oblečeni

motorka
Vypravte se za moto dobrodružstvím kvalitně oblečeni

Motorkář si svou motorku hýčká a opečovává, ale mnohdy zapomíná na sebe. Je hezké, že má motorka nový bezchybný lak, ale co vaše motooblečení? Nepotřebovalo by také oprášit? K novému vzhledu vaší motorky se bude hodit i nové oblečení včetně doplňků.

Motorkářský e-shop nabízí kompletní příslušenství, kde si jistě přijdete na své. Plánování tras tak bude o to příjemnější, když budete vědět, že s naším oblečením jste více v bezpečí. Jste jeden z mnoha, který se chce vypravit s motorkou někam do hor? Tak to už je potřeba úplně jiné vybavení, než tu po Čechách. Počítat musíte na své cestě se vším.

Dokonce i s tím, že se vám rozbije motorka nebo vás překvapí nepřízeň počasí. Pusťte si nejprve nějaké cestopisy, ať vidíte, že daleké cesty jsou opravdu náročné. Známý cestovatel Igor Brezovar vás tak provede svými příběhy a stáhne do tajuplných krajin, kde lišky dávají dobrou noc.

Mimochodem on v tomto eshopu koupil přilbu SCHUBERTH, která se řadí mezi absolutní špičku prvotřídní přilby. Pokud tedy máte dost odvahy a chcete zkusit něco úplně jiného, co vám tady v Čechách silnice nenabízejí, je pro vás odrazovým můstkem shlédnutí natočených scenérií. Sami uvidíte, co vás chytí u srdce. Může to být hornaté Skotsko, Rakousko, Itálie, cokoliv vás napadne. Ovšem k vašemu kvalitnímu oblečení je na místě mít i motorku, která s vámi vše zvládne. Podle toho volte cesty, protože silniční motorka nevyjede to, co enduro.

České asfaltové silnice tak můžete na chvíli vyměnit za těžké zatáčky na šotolině. Už to není asfalt, který je pevný a stabilní. Mnoho cest je v horách kamenitých a písčitých, je tedy potřeba zohlednit všechny faktory, abyste si vybral své motocyklové oblečení správně. Motooblečení RUKKA vás přivede na hříšnou myšlenku objednat si ho přesně podle vašich představ. Bytelnost vám zaručí modernější kevlar a viditelnost reflexní prvky. Moto cesta vám přinese potěšení a radost, že jste konečně sebrali odvahu podívat se i do jiných zemí.

Toužíte se vypravit s motorkou do Skotska, Rakousko nebo Španělska? Vyberte si k tomu kvalitní motooblečení, které vás bude na vašich cestách doprovázet. Při pádu budete možná mít modřinu, ale máte nižší riziko, že si sedřete kůži nebo něco zlomíte. Moderní motocyklové oblečení značek RUKKA, GENEZE a MODEKA vás osloví pevným, stabilním, přesto vzdušným materiálem.