Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.zstyl.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Chceš zůstat mladý? Jez zázvor - ZSTYL.CZ

Chceš zůstat mladý? Jez zázvor

zázvor
Chceš zůstat mladý? Jez zázvor

Možná jste si všimli, že mnoho lidí nemá zázvor rádo. Jakmile si ale přečtete, budete spěchat do nejbližšího obchodu a kupíte si tunu zázvoru díky svým úžasným výhodám! 

Postrach, rakovina

Rakovina je nepochybně nejobávanějším a nejvíce nenáviděným onemocněním zabíjejícím miliony lidí na celém světě. To je důvod, proč byste si měli přidávat zázvor do jednoduchých každodenních jídel. Díky tomu se rakovinné buňky samy zničí a nebudete se čeho bát.

Mořská nemoc a jízda autem

Můžete se konečně rozloučit s nevolnostmi v autě nebo mořskou nemocí! Namísto použití takových léků, jako je Dramamine, stačí konzumovat malé množství zázvoru. To je vše, co musíte udělat, nic víc.

Reguluje hormonální hladinu a tlumí bolest

Zázvor také reguluje hormonální hladinu a je to vynikající lék proti bolesti. Vypijte jeden šálek zázvorového čaje ráno nebo hned poté, co si všimnete nepohodlí v těle a zbavíte se bolesti v okamžiku.

 

Ucpané nosní dutiny

Pokud jste jedním z těch, kteří často trpí na ucpané nosní dutiny, tyto řádky jsou psané pro vás. Zázvor je odpověď! Žádné léky nezbaví dutiny jako nějaký dobrý zázvorový čaj.

Dostatek živin a hubnutí

Ať už chcete zhubnout, být fit, nebo se jen snažíte zůstat zdraví, dostatek správných živin je velmi důležitý. Zapomeňte na užívání jakýchkoli doplňků, používejte zázvor, který pomůže tělu vstřebat potřebné živiny.

 

Těhotenství a nevolnost

Ranní nevolnost je všechno, jen ne legrace. Už víte, že kouzelný zázvor je tady, aby vám pomohl. Ginger pilulka nebo čaj? Rozhodnutí je vaše.

IBS

IBS - syndrom dráždivého tračníku, je častější, než si myslíte. Řešením je zklidnit trávicí systém. Samozřejmě, že pomůže zase zázvor! Můžete si ho vzít jako doplněk, pilulku, čaj nebo koření v potravinách.

Alzheimer

Je známo, že ztráta mozkových buněk je známkou Alzheimerovy choroby. V případě, že víte o někom, s tímto problémem ve vaší rodině, ať začne konzumovat zázvor. To je jeden ze způsobů, jak se mu můžete bránit.

Pálení žáhy a kyselost

Co je doporučováno více než běžné léky od pálení žáhy a kyselosti? Pokud jste uhádli zázvor, je to správné. To vám pomůže zbavit se nadbytečné kyseliny v žaludku.

 

Nadýmání

Ženy jsou více vystavovány problémům s nadýmáním během svých dnů „té doby měsíce“, ale i po těžkém jídle se může kdokoliv cítit nafouknutý a mít problémy s plynem později. Od teď víte, že potřebujete jen zázvorový čaj, aby se plyny staly méně častými.

Astma

Ačkoliv vás zázvor nevyléčí z astmatu, stále pomáhá snižovat zánět a zlepšovat zdravotní stav. Rozhodně stojí za to vyzkoušet!

Krevní oběh

Už žádné další problémy s krevním oběhem! Zázvor posiluje krevní oběh natolik, aby to bylo správné. Navíc otevírá póry, které pomáhají cirkulaci v celém těle. Buďte zdravější a energičtější! 

Ulevuje svalům

Vaše svaly mohou být unavené po pohybu, po dlouhém cvičení. Chcete-li zmírnit vaše vyčerpané části koupit nějaký zázvor. Kromě toho, že se vaše nohy lépe zotaví a připraví se na další den, naplní vás také více energie.

Léčí omrzliny

Pokud jste někdy trpěli omrzlinami, určitě víte o úžasných výhodách zázvoru. Poraněné části se hojí mnohem rychleji, když používáte zázvorový čaj, jednoduše proto, že zlepšuje váš krevní oběh.

Zápach z úst

Hrozný zápach z úst není něco, čeho se můžete snadno zbavit. Takže zázvor je asi nejlepší nápad, jak osvěžit ústa a přimět lidi, aby s vámi znovu mluvili, pokud chcete.